1.Алгоритм підписання договору Алгоритм підписання договору (період постачання 01.01.2024 по 15.04.2024)
2.Договір для БО ПСО 2023 Договір для БО ПСО 2024
22 серпня Кабінет Міністрів України продовжив по 15 квітня 2024 р. (включно) дію спеціальних обов’язків (ПСО), покладених на Газопостачальну компанію «Нафтогаз Трейдинг», щодо постачання природного газу бюджетним організаціям.
ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» розіслала відповідні проекти Договору на постачання природного газу бюджетним установам з примірним алгоритмом дій для укладання згаданого Договору та зразки звернень щодо укладання договору.
Підписання Договору на постачання природного газу дозволить бюджетним організаціям споживати газ з ресурсу ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» за умовами ПСО.
Умови договорів на постачання газу бюджетним організаціям: Ціна природного газу з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед, становить 16 553,89 грн за 1000 куб. м з ПДВ.
Оплата за природний газ за відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами в наступному порядку:
• 70% вартості фактично переданого, відповідно до акту приймання-передачі, природного газу — до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу.
• статочний розрахунок за фактично переданий, відповідно до акту приймання-передачі, природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70% грошових коштів за відповідний розрахунковий період. У разі відсутності акту приймання-передачі фактична вартість використаного Споживачем газу розраховується відповідно до умов підпункту 3.5.4 пункту 3.5 цього Договору.