Провідні підприємства України обирають Нафтогаз Трейдинг за індивідуальні тарифні плани, гарантоване постачання газу, експертний аналіз енергоспоживання та захист від ринкової волатильності.

  1. Ознайомитись з Правилами постачання природного газу, що затверджені Постановою НКРЕКП №2496 від 30.09.2015, за посиланням
    Про затвердження Правил постача… | від 30.09.2015 № 2496 (rada.gov.ua).
  2. Заповнити та підписати Опитувальник Контрагента за посиланням.
  3. Разом з Опитувальником Клієнта надати наступні документи:
    • Копія статуту підприємства;
    • Копія витягу з реєстру платників ПДВ;
    • Копія виписки та/або витягу з Єдиного державного реєстру
      юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР);
    • Копія протоколу про призначення керівника підприємства;
    • Копія наказу про призначення на посаду керівника
      підприємства;
    • Копія рішення відповідного органу управління щодо надання
      підписанту повноважень, необхідних для укладання договору постачання природного газу (у разі наявності
      обмежень прав підписанта на підписання договору постачання природного газу);
    • Копія довіреності на уповноважену особу, що буде представляти
      інтереси Споживача, із чітким зазначенням обсягів його повноважень (у разі підписання договору уповноваженою
      особою);
    • Копія Балансу (Звіт про фінансовий стан) за попередній
      квартал та минулий рік;
    • Копія рішення уповноваженого органу на надання згоди на
      укладення значного правочину (у разі, якщо укладені договори є значними правочинами згідно чинного законодавства) або довідку за підписом керівника товариства про те, що укладені договори не є значними
      правочинами (оригінал);
    • Копія документа, яким визначено право власності чи
      користування на об’єкт споживача;
    • Копія Заяви-приєднання до умов договору розподілу природного
      газу;
    • Заповнені реквізити:
      _________________(назва юр. особи)_____, ЕІС-код  ________________, юридична особа, що створена та діє
      відповідно до законодавства України, має статус платника податку на прибуток на загальних умовах, надалі – Споживач, в особі ____________________________________________, який / яка діє на підставі ________________, з іншої сторони, Найменування Оператора ГРМ, з яким Споживач уклав договір розподілу
 природного газу
      ________________________________________________________________.
      Перелік EIC-кодів точки/точок комерційного обліку Споживача, по яким буде здійснюватися постачання
      природного газу.

  • З метою проходження комплаєнсу перевірки звертаємося з проханням направити на електронну пошту [email protected]  заповнений
    Опитувальник Контрагента з подальшим надсиланням оригіналу поштовим відправленням з описом вкладення за адресою:  04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1, а також надати завірені копії документів згідно з переліком, що вказаний в п.3.

Як оформити лист з договірною документацією:

Всі документи повинні бути:
а) відскановані окремими файлами належної якості;
б) назва файлу повинна відповідати змісту документа (наприклад “Статут”);
в) Анкета обов’язково має бути заповнена в форматі Excel.

В темі повідомлення вкажіть назву Підприємства та код ЄДРПОУ(наприклад, Тема: ОСББ «Сонячний зайчик» код 34659585).

В тексті повідомлення зазначте ПІБ контактної особи (керівника або підписанта Договору), телефон, посаду.

5. Після отримання повного пакету документів, у випадку відсутності зауважень, працівниками Компанії буде підготовлено
договір постачання природного газу, який буде надіслано Клієнту в електронних сервісах «Вчасно» або «M.E.Doc» для підписання.

ВАЖЛИВО! 

Договір Споживач не заповнює. Вся інформація, яка зазначається в Договорі, заповнюється працівниками Товариства з реквізитами, який надає Споживач в «Анкеті заключення договору» і відповідний проект Договору завантажується не сервіс обміну електронних документів «Vchasno.ua» або «M.E.Doc».

  1. У розумінні ст. 44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»  №2275-VIII від 06.02.2018 р. або п.4), ст.2, ст. 70 Закону України «Про акціонерні товариства» № 514-VI від 17.09.2008 р., залежно від організаційно-правової форми підприємства.

    Для господарських товариств не акціонерного типу (ст. 44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»):

    а) Рішення Загальних зборів учасників про надання згоди на вчинення значного правочину, якщо вартість обсягу природного газу, що є предметом такого правочину, перевищує 50 відсотків вартості чистих активів товариства станом на кінець попереднього кварталу.

    б) Довідка про те, що вартість предмету договору не перевищує 50 відсотків (якщо інший розмір не передбачено статутом контрагента) вартості чистих активів товариства станом на кінець попереднього кварталу та не потребує окремого рішення Загальних зборів (або іншого органу Товариства відповідно до статуту).

  2. Для акціонерних товариств (ст. 70 Закону України «Про акціонерні товариства»):

    а) Рішення Наглядової ради про надання згоди на вчинення значного правочину, якщо ринкова вартість обсягу природного газу, що є його предметом, становить від 10 до 25 відсотків вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності акціонерного товариства.

    б) Рішення Загальних зборів, якщо ринкова вартість майна або послуг, що є предметом значного правочину, перевищує 25 відсотків вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності акціонерного товариства.

    в) Довідка про те, що вартість предмету договору не перевищує 10 відсотків (якщо інший розмір не передбачено статутом контрагента) вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності акціонерного товариства.

Щоб розпочати співпрацю з «Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг», потенційний контрагент (юридична особа) має обов’язково пройти перевірку служби комплаєнсу. Проводиться вона відповідно до внутрішніх документів Групи Нафтогаз та обов’язково до укладання договору з Компанією.

Розрахунок за постачання газу здійснюється виключно грошовими коштами в національній валюті України (гривнях) шляхом їх перерахування на поточний рахунок постачальника. Порядок розрахунків узгоджується між сторонами та фіксується у Договорі.